Залишки цегли – що з ними робити

Коли ви робите ремонт на дачі або ж будуєте щось нове у дворі, використовуючи цеглу, врахувати точну кількість матеріалу майже неможливо. Завжди залишається якась кількість цеглинок, які зазвичай потім усім заважають, перекладаються з одного кутка в іншій та викликають справедливе обурення господині. Тож невикористану цеглу треба або викидати, або знайти їй корисне призначення. Класичні поради зробити із залишків цегли стежки у дворі, чи огорожі для квітників – вимагають досить велику кількість цегли, а що робити, коли лишилося не так багато цеглин?

Отже, куди прилаштувати зайву цеглину?

Дуже легко власноруч скласти у дворі цегляний мангал – будь-якої форми та розміру, і для цього потрібна лише ваша чудова фантазія. У приватному подвір`і така споруда – неодмінний супутник місця для родинного відпочинку або дружніх вечірок. Мангал з цегли не завадить і у дворі багатоповерхівки. Він надасть двору комфорту і затишку, і не займе багато місця. До речі, вам не потрібно буде турбуватися, що цегляний мангал хтось вкраде, на відміну від металевого.

Також цеглинки можуть стати чудовою основою для лавочок, або ж окремих «пуфів», і звісно ж, для гарного столу – залишиться лише покласти зверху дощечки – і місце для комфортного відпочинку буде готово!

Бордюри для квітників – ідея не нова, проте цеглинками можна викладати будь-які фігури, геометричні чи якісь силуети звірят, споруд тощо – політ фантазії необмежений. Тож ваша клумба буде відрізнятися від усіх інших.

До речі, зовсім необов’язково саджати у середину квіти – хтозна, можливо, у вас вийде чудовий малюнок, викладений цеглою, і вам залишиться лише розфарбувати його!

Також можна здивувати сусідів кількома кашпо з цеглинок – улюблені квіти матимуть на теплий період красиву «домівку», а ваша господиня пишатиметься вашою турботою про неї.

Якщо ж вам сподобається творити з цеглою – сміливо докупляйте ще, і тоді ви зможете зробити і стильні доріжки, і стовпчики для бесідки, і арки, і  фонтанчики, і багато-багато інших стильних і цікавих речей.

 

 

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

captchacaptchacaptchacaptcha