За новим інтер’єром – у Home Express

Оновити меблі або додати до інтер’єру щось новеньке – це завжди гарна ідея, адже життя стрімко рухається уперед, дивуючи нас новинками буквально у всьому. І якщо раніше телевізор займав місце у кімнаті на тумбі чи у кухні на підвіконні, то зараз плазма спокійнісінько кріпиться добудь-якої стіни і звільняє простір в обох приміщеннях, заохочуючи нас заповнити його зручним кріслом, пуфом, або комфортним диваном.

Те саме стосується будь-яких меблів, які тепер створюються малогабаритними і зручнішими, в будь-якому стилі, найрізноманітніших кольорів та розмірів. І щоб визначитись, які саме меблі чи беталі декору вам потрібні, найкраще – завітати до торгового центру https://he-home-express.ua/ у Тернополі.

Торговий центр Home Express вмістив у собі більше двадцяти торгових представників, які пропонують широкий вибір меблів, килимів, штор та декору. Українські виробники тут рівноправно конкурують із закордонними – кожен з 142 представлених вже зарекомендував себе у своїй ціновій категорії.

Тому і підібрати усе необхідне для будь-якої кімнати буде зручно саме тут, у торговому центрі Home Express. Погодьтесь, найкраще підібрати весь комплект меблів до вітальні чи-то дитячої кімнати, маючи можливість одразу доповнити картину в тон підібраними шторами, килимовим покриттям та дзеркалом або поличками, що ідеально впишуться в усю кімнату. Коли всі ці речі поруч – вірогідність помилитися з відтінком або ж прорахуватись з парою сантиметрів добігає нульової позначки. А значить – ви отримаєте максимальне задоволення від оновленої кімнати, і не матимете потреби їздити по всьому місту, шукаючи якогось додаткового декору навмання.

В нашому торговому центрі ви легко знайдете меблі та предмети інтер’єру тої цінової категорії, на яку розраховуєте, адже ми працюємо в усіх цінових сегментах, від економ-класу до елітного, при цьому якість продукції неодмінно висока і відповідає усім стандартам. Вам достатньо просто завітати до нас і розповісти свої побажання щодо покупки продавцю-консультанту, і вам будуть запропоновані найбільш підходящі варіанти.

До того ж, у Home Express постійно проходять різні акції, завдяки яким ви зможете придбати комплект, що припав вам до душі, за новою, більш цікавою, ціною.

Ми постійно піклуємось про своїх покупців, тому вибір продукції у наших салонах регулярно доповнюється і оновлюється. Ви можете розраховувати на те, що побачите у нас усі останні новинки, а також дізнаєтесь про майстер-класи чи інші пізнавальні заходи, які проводяться у нашому торговому центрі.

З нетерпінням чекаємо на вас за адресою: м. Тернопіль, вул. Чумацька 1-В (р-н Дружба).

 

 

 

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

captchacaptchacaptchacaptcha