Металевий штахетник

          Паркани і огорожі людство використовує з давніх часів, та потреба у них є нагальною та постійною. Огорожа наочно показує кордони земельної ділянки, захищає подвір’я від сусідської худоби чи дрібних хижаків, від лихого ока та злих намірів.

          Видів парканів безліч: з цегли,  дерева, металу, бетону; суцільні  чи з малюнком, високі чи низенькі.

          Одним з найпоширеніших парканів є штахетник, а зараз і євро-штахетник від  компанії «Дах-Сервіс» https://shtaketu.com.ua/ua. На відміну від інших типів огорожі, він має багато переваг – він пропускає через себе повітря, не створюючи опору, тож вірогідність, що штахетний паркан знесе вітром, дуже мала. Між тим, на відміну від огорожі з сітки, штахетник надійно захищає подвір’я від цікавих поглядів, та має міцну конструкцію, яка здатна витримати великі навантаження.

          Традиційно штахетний паркан виготовляли з дерев’яних дощечок, що вимагало постійного фарбування та заміни пошкоджених штахетин.  Та сучасні технології і матеріали дозволяють уникнути цих незручностей, лишаючи володарю переваги звичного паркану.

           Металевий штахетник, або «Євро-штахетник» виготовляється з оцинкованих металевих полос, які мають складний профіль, що значно покращує їх міцність. Окрім того, метал штахетної огорожі додатково покритий фарбою, яка покращує захист матеріалу від впливу довкілля та дозволяє будь-кому обрати штахетник потрібного кольору. Крім стандартної палітри RAL, можна обрати паркан з малюнком, який підкреслить зовнішній вигляд усього маєтку, надасть неповторності й оригінальності.

           Звісно, що важливим чинником будь якої огорожі є її вартість. Але металевий штахетний паркан вигідно відрізняється і в цьому питанні, адже вартість євро-штахетника є однією з найменших. Невелика ціна при високій якості та надійності досягається за рахунок грамотного використання матеріалу. Міцність й пружність штахетин досягається не надлишком важкого металу, а за рахунок спеціально розробленого профілю, який дозволяє зменшити вагу і кількість металу, залишивши усі якісні характеристики. До того ж, вартість штахетної огорожі залежить від кількості штахетин, тобто буде паркан щільним чи рідким, одно чи двостороннім, від висоти паркану. Тому євро-штахетник можна підібрати на будь який гаманець.

 

 

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами

captchacaptchacaptchacaptcha